fbpx
Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sob: nieczynne 42 712 15 00

W SOPEXIM jesteśmy przekonani, że wybór odpowiednich materiałów do budowy poddasza ma kluczowe znaczenie dla trwałości konstrukcji i estetyki wykończenia. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty drewniane i drewnopochodne, idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań każdego projektu – wytrzymałe, funkcjonalne i przyjazne dla środowiska.

Kategorie produktów

Sprawdź szczegółową ofertę naszej firmy

Podbitka

Podbitka

Deski okapowe

Deski okapowe

OSB Firestop

OSB Firestop

Płyta OSB

Płyta OSB

Postaw na bezkonkurencyjną jakość materiałów na poddasze

Nasze produkty do konstrukcji i wykańczania poddaszy obejmują lite drewno (podbitkę, deski okapowe) oraz produkty drewnopochodne – płyty OSB oraz OSB Fire Stop.

  • Podbitkę możesz wykonać z zastosowaniem świerku skandynawskiego (jasny, bez wyraźnego rysunku, wytrzymały i bezproblemowy w obróbce) lub modrzewia syberyjskiego (ciemniejszy, z wyrazistym rysunkiem, bardzo wytrzymały i słabo chłonący wilgoć). W naszej ofercie znajdziesz panele o różnych kształtach i profilach, które możesz precyzyjnie dopasować do projektu domu i poddasza.
  • Konstrukcja poddasza jest nierozerwalnie związana z okapem, którego zadaniem jest ochrona krawędzi szczytowych dachu przed wiatrem. W ofercie SOPEXIM znajdziesz zarówno deski okapowe z drewna szorstkiego (impregnowane zanurzeniowo), jak i deski suche (strugane). Standardowe wymiary desek 32×160 oraz o długości 4.0 m to gwarancja bezproblemowego dopasowania elementów do konstrukcji dachu, oraz stworzenia solidnego i bezpiecznego poddasza.
  • Płyty OSB oferowane przez SOPEXIM to wysokiej jakości materiał budowlany, produkowany zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami i dostępne w grubościach od 6 do 25 mm. Znajdziesz u nas zarówno płyty o krawędziach prostych, jak i frezowanych na pióro-wpust, co zapewnia elastyczność w montażu i łączeniu. Płyty dostępne – OSB/3 (do stosowania w środowisku wilgotnym). OSB Fire Stop to płyty uodpornione ogniowo (OSB Superfinish ECO, typ OSB/3). Ich powierzchnia została dodatkowo zabezpieczona niepalną powłoką cementową i wzmocniona siatką zbrojącą z włókna szklanego.

Skonstruuj i wykończ poddasze drewniane z SOPEXIM

Rozumiemy, że każdy projekt poddasza jest unikalny, dlatego w SOPEXIM stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb klientów. Dzięki naszemu doskonale zaopatrzonemu składowi płyt OSB i drewna konstrukcyjnego w centralnej Polsce oraz sprawnemu zapleczu logistycznemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w najkrótszym możliwym czasie, zapewniając nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wyjątkową obsługę klienta.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń

42 712 23 46

lub